Bal Studniówkowy 2015 uczniów ZSP NR 1 w Łęczycy.

31 stycznia 2015 roku punktualnie o godz. 19.00 w Restauracji "Trzy Córy" w Cedrowicach Parcela odbył się Bal Studniówkowy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy.

Część oficjalną Balu prowadzili: Sylwia Wawrzyniak z klasy IV THK i Łukasz Szczech z klasy IV TS.

Wraz z uczniami sto dni przed maturą świętowali zaproszeni goście: Starosta Powiatu Łęczyckiego Pan Wojciech Zdziarski wraz z małżonką, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy Pan Jarosław Świtoń, wicedyrektor Pani Beata Prokop, wychowawcy klas maturalnych - Pani Aleksandra Pilichowska, Pani Urszula Kasierska, Pani Anna Błaszczyk, Pan Adam Cyruliński, Grono Pedagogiczne, przedstawiciele Rodziców i media.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru przemówienie wygłosili: Starosta Powiatu Łęczyckiego Pan Wojciech Zdziarski, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy Pan Jarosław Świtoń oraz przedstawiciele tegorocznych maturzystów.

Ci ostatni podziękowali Dyrekcji szkoły za opiekę i troskę okazaną im w czasie edukacji oraz stwarzanie dogodnych warunków do nauki.

Maturzyści szczególne podziękowania skierowali do wychowawców, którzy zawsze starali się im służyć pomocą i radą, obdarzali zrozumieniem i wiernie towarzyszyli we wspólnej wędrówce.

Uczniowie nie zapomnieli również podziękować nauczycielom oraz kochanym i niestrudzonym Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania i przygotowanie tegorocznego Balu Studniówkowego.

W podziękowaniu były piękne kwiaty i życzenia. Nie zabrakło też momentów wzruszeń.

Kolejną częścią programu był staropolski polonez wykonany przez przedstawicieli uczniów klas maturalnych: IV THK, IV TBUG, IV TPS, IV TS pod opieką Pani Edyty Antosik.

Na słowa Dyrektora szkoły Pana Jarosława Świtonia "Poloneza czas zacząć..." ruszył elegancki korowód.

Potem były pamiątkowe zdjęcia i, w rytmach różnych przebojów, zabawa do białego rana. A trzeba przyznać, że tegoroczni maturzyści potrafili bawić się wspaniale.

Niezapomniane wrażenia oraz miłe chwile z tego jedynego w życiu wieczoru pozostaną na długo w naszej pamięci.

U. Kasierska

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.