"BIEGAMY, BO PAMIĘTAMY…"

W dniu 16 października dla uczczenia 35 rocznicy pontyfikatu Papieża Jana Pawła II w Parku Miejskim w Łęczycy odbył się V Bieg Papieski. Chętnych do biegów nie brakowało. W imprezie wzięło udział 268 osób, a wśród nich 26 osób z naszej szkoły. Uczestnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczęta i chłopców: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i open. Pierwsze trzy osoby w każdej kategorii otrzymały medale i dyplomy, natomiast wszyscy uczestnicy tego przedsięwzięcia otrzymali pamiątkowe butony.

Medale za II i III miejsce w kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych trafiły zasłużenie do naszych uczennic Joanny i Iwony Klimas - kl IIThk.

To już kolejny sukces naszych bliźniaczek. Gratulujemy!!!