Fotograficzne sukcesy naszych uczniów

Dzięki współpracy Powiatu Łęczyckiego i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Łodzi w roku 2012 zrealizowano projekt pod nazwą „Cztery pory roku
na Ziemi Łęczyckiej w ramach edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży". W ramach projektu uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w licznych konkursach oraz innych wydarzeniach promujących edukację ekologiczną. Jednym z elementów projektu było wydanie publikacji „Atrakcje przyrodnicze Ziemi Łęczyckiej".

Publikacja zawiera zdjęcia wykonane na terenie Ziemi Łęczyckiej i w zdecydowanej większości
są autorstwa lokalnych miłośników przyrody. Pozostali autorzy zdjęć to m.in. uczestnicy konkursu fotograficznego realizowanego w ramach projektu, w tym uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować, że w publikacji znalazły się zdjęcia uczennicy klasy II TBU Mileny Pisery i ucznia klasy II c Tymoteusza Polatowskiego. Gratulujemy i życzymy dalszych mistrzowskich fotograficznych ujęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć....