ZSP Nr 1 w Łęczycy "Szkołą Młodych Patriotów"

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z naszej szkoły brali udział w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Szkoła Młodych Patriotów" organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego z Warszawy. Koordynatorem zadań konkursowych była p.Monika Borkowska.

Młodzież zrealizowała wszystkie zadania konkursowe (m.in. organizacja szkolnego konkursu historycznego, organizacja konkursu na plakat upamiętniający walki o wolność Polski, udział w konwersatorium na temat patriotyzmu).

Właśnie dotarł do nas certyfikat nadający tytuł ,,Szkoły Młodych Patriotów". Jest to szczególnie ważne, ponieważ w tym roku mija 100 lat od odzyskania niepodległości Polski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.