Znamy laureatów etapu szkolnego konkursu "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!"

Jak co roku nasi uczniowie wzięli udział konkursie „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!”. Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa łódzkiego przez Senatora RP Przemysława Błaszczyka, Posła na Sejm RP Piotra Polaka oraz Posła na Sejm RP Roberta Telusa.

8 grudnia odbył się etap szkolny konkursu koordynowany przez p. Monikę Borkowską. Ostatecznie do finału regionalnego zakwalifikowali się zdobywcy trzech miejsc: Agata Żabczyńska z klasy III Tżu (I miejsce), Przemysław Maciak z klasy III Tcs (II miejsce) oraz ex aequo Rafał Jerzmanowski z klasy III Tcs i Łukasz Pionko z klasy I Tsp (III miejsce).

Gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w etapie regionalnym

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.