"Szlachetna Paczka"

Już po raz czwarty Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy włączył się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka".

Uczniowie i pracownicy, jak co roku, bardzo aktywnie zaangażowali się w akcję, wcielając się w role darczyńców oraz wolontariuszy. Koordynacją zajął się Samorząd Uczniowski pod opieką p. Moniki Borkowskiej, p. Anny Stelmaszewskiej i p. Edyty Antosik oraz Szkolne Koło PCK pod opieką p. Anny Błaszczyk.

Dzięki ofiarności uczniów, nauczycieli, dyrekcji, pracowników obsługi i administracji ZSP Nr 1 w Łęczycy oraz pracowników Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Łęczycy udało się zgromadzić potrzebne rzeczy dla dwóch rodzin. Szczególne podziękowania należą się Kamilowi Grzywaczewskiemu z klasy III technikum (III Tcs), który przekazał na zakup pralki sporą sumę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.