Kolejny rekord naszych krwiodawców!

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy po raz kolejny wykazała się ofiarnością i chęcią pomocy bliźniemu! Podczas 4 zbiórek krwi, które odbyły się na terenie placówki w roku szkolnym 2017/2018 bank krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Łodzi wzbogacił się o 119 jednostek życiodajnego płynu! Krew oddało 71 osób, w tym 4 naszych absolwentów. Dzięki zaangażowaniu p. Anny Błaszczyk, nauczyciela języka angielskiego i opiekuna Szkolnego Koła PCK, oraz owocnej współpracy z RCKiK w Łodzi w naszej szkole co roku przybywa nowych krwiodawców, dzięki którym możliwe jest uzyskanie coraz większych ilości życiodajnego pływnu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.