Uczniowie ZSP Nr 1 w Łęczycy i CKP w Łęczycy wysoko w finale okręgowym "Złotej Kielni"

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy i Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLVII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w kwalifikacjach: malarz – tapeciarz i montaż suchej zabudowy.

Eliminacje odbyły się 13 stycznia 2018r w Toruniu.

W eliminacjach tych wzięło udział czterech uczniów reprezentujących Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy: Kamil Turkowski, Adam Krawczyk, Kamil Grzelak i Dominik Chmielecki oraz dwóch uczniów reprezentujących Centrum Kształcenia Praktycznego w Łęczycy: Łukasz Wysocki i Jakub Turkowski.

Wszyscy uczniowie kształcą się w ZSP nr 1 w Łęczycy w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Turniej był podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap trwał 60 minut, w którym uczniowie rozwiązywali test składający się z 40 pytań zawodowych, natomiast drugi etap trwał 30 minut i w tym etapie uczniowie opisowo rozwiązywali zadanie praktyczne.

Uczniowie Kamil Turkowski i Adam Krawczyk zajęli ex aequo 7 miejsce wśród uczestników z całej Polski. Pozostali uczestnicy znaleźli się w pierwszej trzydziestce.

Opiekunami uczniów byli nauczyciele: Kamil Cieśliński i Andrzej Pawelczyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.