I miejsce w VI Turnieju Wiedzy o Regionie

W czwartek, 25 maja, nasza drużyna, pod opieką p. Moniki Borkowskiej, uczestniczyła w niezwykłej wyprawie. Był to VI Turniej Wiedzy o Regionie. W słoneczną pogodę, w malowniczej okolicy gminy Grabów, uczniowie wzięli udział w biegu terenowym. Następnie był test wiedzy o regionie i nasi byli bezkonkurencyjni :-)
Gdzie w regionie łęczyckim jest trytwa, który budynek w Łęczycy jest starszy od zamku, z czyjej inicjatywy zbudowano zamek w Besiekierach, gdzie znajduje się kurhan książęcy ..itd. na te i inne pytania Ola, Ewelina, Justyna, Filip i Robert odpowiadali bez pomyłek i puchar za I miejsce powędrował do ZSP Nr 1.
Szkoda tylko, że ten dzień tak szybko minął...fajnie jest wędrować po pięknych grabowskich okolicach i odpoczywać w tle zamku w Besiekierach.
Dziękuję WAM za dobrą zabawę i poświęcenie (szliśmy przez błota, pola zbóż w pełnym słońcu), ale z dobrym nastrojem i najedzeni (za pyszny piernik dziękujemy Filipowi :-) ),
Monika Borkowska

Zapraszamy do galerii zdjęć.