Uczniowie ZSP NR 1 w Łęczycy w roku szkolnym 2016/2017
wyjadą na staże do Hiszpanii

Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji w dniu 17 maja 2016 r. podjęła decyzję o zatwierdzeniu do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” wniosków akcji 1 sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus+ konkurs 2016.

Wśród zatwierdzonych wniosków znalazł się projekt Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy pod nazwą „Przyszłość w zawodzie 2”, co oznacza, że nasi uczniowie po raz kolejny wyjadą na praktyki zagraniczne do Hiszpanii.

Staże w Hiszpanii