Konkurs na projekt „Witacza” w ramach projektu „Dzień Dobry. Witamy w Łęczycy”

Koordynator: Adam Jan Sas

- Zaangażowane klasy: I TCM; II TCM

- Nazwiska uczniów:

- Michał Jerzmanowski,

- Sebastian Kończarek,

- Magdalena Nagórniewicz,

- Edyta Kowalczyk,

- Justyna Jaśczak,

- Marcin Wojtczak,

- Dawid Mrozik,

- Radosław Bartczak,

- Piotr Wierzbicki.

Nazwa przedmiotu: Cyfrowe Technologie Graficzne

Metoda prowadzenia zajęć:

Zajęcia prowadzone w klaso-pracowni komputerowej nr 111 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy. Na lekcjach z przedmiotu Cyfrowe Technologie Graficzne, uczniowie pracowali metodą projektów, tzn. uczniowie pod kierunkiem nauczyciela realizowali zadanie, tj tworzyli własne modele „witacza łęczyckiego” wykorzystując do tego zdobyte wcześniej umiejętności tworzenia prac w programach z pakietu Adobe CS6, w które wyposażona jest klaso-pracownia nr 111. Dzięki połączeniu technik wizualizacji oraz umiejętności poruszania się w programie Adobe Photoshop CS6 uczniowie stworzyli swoje pracę na przestrzeni 2 zajęć lekcyjnych.

Zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Czas odnaleziony”.

Prowadzenie zajęć: Edyta Osmolak.

Uczestnicy: II klasa Technik organizacji reklamy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z projektu.