Przedstawiamy fotorelację z realizacji projektu edukacyjnego „Czas odnaleziony”.

Organizatorzy: Edyta Osmolak, Joanna Radwańska. Pomoc techniczna: Kamil Cieśliński.

Przypomnijmy podstawowe cele projektu: właściwe postrzeganie rzeczywistości (czy naprawdę nic się nie dzieje wokół nas?); zauważenie wpływu czasu na człowieka; zmiana przestrzeni, w której żyję, pracuję, odpoczywam; nadanie bardziej artystycznego charakteru małej powierzchni (sala przy pracowni nr 211).

Inspiracją do przeprowadzenia tego projektu była 7-tomowa powieść Marcela Prousta „W poszukiwaniu straconego czasu”.

Podstawowym celem dla wszystkich była zmiana wyglądu przestrzeni w salce koło pracowni nr 211 i przekształcenie tej sali w pracownię o charakterze bardziej artystycznym.

W ramach projektu przeprowadzono zajęcia warsztatowe na temat stosunku człowieka do czasu.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczniom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły za wszelką pomoc. Dziękujemy za cyklinowanie, malowanie, borowanie w ścianach :) i te urocze dodatki, które sprawiają, że czas jaki spędzamy w tym miejscu, nie jest czasem straconym. Stworzyliśmy miejsce, które inspiruje nas do twórczego działania.

Zapraszamy Wszystkich do 211A:)

Zajęcia warsztatowe w ramach projektu „Czas odnaleziony”.

Prowadzenie zajęć: Edyta Osmolak.

Uczestnicy: II klasa Technik organizacji reklamy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z projektu przed remontem.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z projektu w trakcie zmian.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z projektu po zmianach.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć warsztatowych z kl.II technik organizacji reklamy.