Maturzyści poznają tajniki autoprezentacji.

Tuż przed wyjazdem na staż zagraniczny i rozpoczęciem praktyk zawodowych uczniowie kl. IV tbug wzięli udział w warsztatach "Autoprezentacja bez tajemnic" przygotowanych i prowadzonych przez p. Annę Krasnovą, pracownika naukowego wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Podczas dwugodzinnych warsztatów młodziez dowiedziała się, jakie elementy składają się na skuteczną autoprezentację, poznała znaczenie ubioru, czy odpowiedniego doboru słów. Szczególną uwagę prowadząca poświęciła mowie ciała. Omówione zostały zachowania przestrzenne, postawy ciała, gesty i mimika.
Na koniec warsztatów poznaną wiedzę uczniowie sprawdzili w praktyce, przygotowując w grupach plakat reklamujący wcześniej wylosowany przedmiot. Prace uczniów podziwiać można w sali 203.
Przedstawicieli UŁ do szkoły zaprosiła wychowawczyni kl. IV tbug p. Anna Błaszczyk.