Etap szkolny konkursu "Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę !"

19 marca odbył się szkolny etap konkursu „Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę”.Konkurs został zorganizowany przez senatora RP Przemysława Błaszczyka, posła na Sejm RP Piotra Polaka i posła do PE Janusza Wojciechowskiego.Koordynatorem konkursu w szkole jest p. Monika Borkowska.Jednocześnie odbyła się nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie, podczas której parlamentarzyści omówili proces legislacyjny oraz prawa i obowiązki posła i senatora.

Do etapu międzypowiatowego - 31 marca 2014 roku w Kutnie- zakwalifikowało się dwoje uczniów z najwyższym wynikiem w tej szkole – Piotr Pijewskiz klasy I TS i Małgorzata Kowalczyk z klasy III TBUG. Najwyższy wynik otrzymał Piotr Pijewski, który uzyskał 25 pkt na 30 możliwych.

Wyniki:
1. Piotr Pijewski – 25pkt
2. Małgorzata Kowalczyk – 17 pkt (II miejsce uzyskała w dogrywce)
3. Maciej Barański – 17 pkt.