Dni Otwarte w ZSP nr 1 w Łęczycy.

Po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łęczycy odbyły się Dni Otwarte dla gimnazjalistów, aby mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą edukacyjną. Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele z wielkim zaangażowaniem pełnili funkcję gospodarzy. Ekspozycje poszczególnych kierunków kształcenia znalazły uznanie wśród gimnazjalistów. Uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda teoretyczna i praktyczna nauka poszczególnych zawodów, skosztować pysznych potraw przygotowanych przez uczniów z kierunków gastronomicznych, zobaczyć i poznać tajniki reklamy, hotelarstwa, fryzjerstwa, mechaniki pojazdowej, gastronomii, spedycji oraz zapoznać się z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w branży budowlanej i wykończeniowej.

Nie brakowało też atrakcji: zajęcia z grafiki komputerowej, pokazy stylizacji fryzur, pokazy barmańskie i musztry kelnerskiej, pokazy ratownictwa medycznego oraz pokazy efektów dekoracyjnych stosowanych w technologiach wykończeniowych. Na gimnazjalistów czekały też ulotki, materiały informacyjne oraz gadżety szkolne. Podczas Dni Otwartych zaprezentowano też relacje filmowe z życia szkoły oraz prezentacje z miesięcznych praktyk zagranicznych w Berlinie.

Drzwi Otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem gimnazjalistów i ich rodziców.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za sympatyczne rozmowy oraz słowa uznania i zapraszamy do nas :).