BUDA FILM FESTIWAL I edycja.

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2013/2014 zorganizowano w ZSP nr 1 pierwszy festiwal filmowy – BUDA FILM FESTIWAL.

Pomysł spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony młodzieży i nauczycieli.

Podstawowe cele projektu, to:

- stworzenie filmu krótkometrażowego reklamującego poszczególne kierunki kształcenia,budzenie kreatywności, praca nad własnym wizerunkiem, pokazanie w interesujący sposób własnej praktyki zawodowej, pobudzenie zainteresowań filmem reklamowym i technologią informacyjną.

Podstawowym założeniem organizatorów było stworzenie przez uczniów filmu krótkometrażowego. Temat filmu: Moja praktyka zawodowa.

Technika była dowolna, nie narzucano gatunku. Uczniowie mogli wykorzystać w swojej pracy m.in. kamerę, aparat fotograficzny i inne narzędzia.

Uczniowie pracowali nad filmem od września do końca grudnia 2013r.

W ramach Festiwalu przeprowadzono warsztaty z zakresu strategii pitchingu.

Zwycięzcami I edycji BUDA FILM FESTIWAL zostali uczniowie klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1 – Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Młodzi fachowcy pracowali pod kierunkiem pana Kamila Cieślińskiego.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!