Bal studniówkowy 2014.

- "Będzie, będzie zabawa!" – można było słyszeć z parkietu lokalu "Galanta Chata" w Zdunach, gdzie w sobotę 18 stycznia swoje sto dni do matury zaczęli odliczać uczniowie czwartych klas technikum.

Po przywitaniu gości przez maturzystów głos zabrali wicestarosta Powiatu Łęczyckiego pani Krystyna Pawlak, dyrektor szkoły pan Jarosław Świtoń oraz przedstawiciel rodziców pan Mirosław Góralczyk życząc uczniom dobrej zabawy, ale przede wszystkim bardzo dobrych wyników na egzaminie maturalnym i egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Po wręczeniu kwiatów zaproszonym gościom maturzyści zatańczyli tradycyjnego poloneza. Część oficjalna została zakończona sesją zdjęciową klas wraz z wychowawcami.

Następnie miał miejsce występ kabaretowy grupy "Świetlówka". W dobrych nastrojach i przy wspaniałej muzyce zespołu maturzyści i ich goście bawili się do samego rana...